KAS TAI?

Namai.TV – paslauga padėsianti Jums susikurti tokius namus, kokių būtent ir norite. Ši paslauga leis Jums matyti daugybę Lietuviškų ir užsienietiškų televizijos programų bet kurioje pasaulio vietoje. Jokių didelių palydovinių lėkščių ir jokių įsipareigojimų. Viskas ko reikia – televizorius, internetas ir patogi sofa. Viskuo kitu pasirūpinsime mes, jums beliks tik paspausti mygtuką.Žemiau pateikti atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus. Jeigu atsakymo nerandate, visada galite kreiptis į konsultantus palikdami žinutę dešiniame kampe arba telefonais: +44 7520642276 (UK), +353 19069212 (Airija), +370 52596884 (Lietuva)

 • Kokio interneto reikia norint naudotis Namai.TV?
  Interneto greitis (download) iki mūsų serverių turi siekti bent apie 2-3 Mbps SD kokybės kanalams, apie 8-10 Mbps HD kokybės kanalams, apie 15-20mbps 4K koybės kanalams.
  Daugiau info telefonu arba el.paštu : klientai@namai.tv
 • Kaip tai veikia?
  Viskas labai paprasta. Užsisakote namai.TV priedėlį. Jį gavę prijungiate prie televizoriaus ir interneto. Priedėlį jums atsiųsime jau sukonfigūruotą, todėl prijungus priedėlį, Jums beliks tik jį įjungti.
  Daugiau info telefonu arba el.paštu : klientai@namai.tv
 • Kodėl reikia įsigyti TV priedėlį?
  namai.TV priedėlis yra labai svarbi dalis namai.TV sistemoje. Priedėlis suteiks Jums galimybę žiūrėti daugybę lietuviškų ir užsienietiškų kanalų bet kur, kur tik yra internetas. Priedėlis jungiasi prie maršrutizatoriaus ir televizoriaus, jokie kiti sujungimai nėra reikalingi. Jokių antenų, jokių lėkščių, jokio kompiuterio!

  Pristatydami šią paslaugą mes siekiame, kad žiūrėjimas vėl taptų paprastas ir būtų pasiekiamas vieno mygtuko paspaudimu

  Mes esame užtikrinti, kad net ir nesinaudojant namai.TV paslaugomis, jūs surasite kaip tinkamai panaudoti šį priedėlį:
  • namai.TV priedėlis taps jūsų namų pramogų centru. Jis ne tik gali rodyti namai.TV gali groti audio/video bylas iš USB rakto ar išorinio kieto disko ar netgi tiesiai iš Jūsų kompiuterio. Priedėlis sugeba matyti jūsų kompiuteryje saugomą turinį. Todėl video/audio ar kitos bylos tampa prieinamos tieisiai per televizorių. Žinoma, tam kompiuteris turi būti prijungtas prie to pačio tinklo ir įjungtas;
  • priedėlis yra aukštos kokybės, todėl jam suteikiama 1 metų garantija;
  • Demesio norejome pranesti kad namai.TV iranga nera skirta nelegalios televizijos ar dekodavimo tikslams!!Statement namai.TV states that our equipment is not for illegal decoding of live TV signals!!!
  • Daugiau info telefonu arba el.paštu : klientai@namai.tv
 • Kuo namai.TV išsiskiria?
  • Jokių antenų ar sunkių lėkščių! Tiesiog prijunkite priedėlį prie interneto ir paspauskite įjungimo mygtuką! Priedėlį Jūs jau gausite sukonfigūruotą, o kiti reikalingi nustatymai nusistatys automatiškai.
  • Jeigu pageidaujate daugiau informacijos, kreipkitės į namai.TV konsultantus
  • HD ir FULL HD .
  • namai.TV naudotojai gali keisti kalbas. Lietuviškiems kalbų pasirinkimas dėja nėra galimas, tačiau tarptautiniai pažintiniai kanalai dažniausiai siūlo pasirinkti tarp Anglų, Rusų ir Vokieičų kalbų.
  • Mūsų platinimas priedėlis apjungs jūsų namų pramogas. Galėsite peržiūrėti savo kompiuteryje saugomas audio/video bylas arba prijungti USB atmintinę ar išorinį kietąjį diską ir viską valdyti vienu pulteliu
  • Elektroninis programos gidas pateiks Jums televizijos stočių programas tiesiai televizoriaus ekrane. Nereikės švaistyti laiko ieškant programos ar filmų aprašymų internete. Viskas jau yra čia. Jūsų namuose.
  • Prie nepriekaištingos kokybės ir patogaus naudojimo mes taip pat siekiame būti skaidrūs ir sąžiningi, todėl nesistengiame vartotojo „įpinti“ į sudėtingas sutarčių džiungles. Mūsų paslaugos tiekimo ir apmokėjimo principas prilygsta mobilių telefonų išankstinio apmokėjimo paslaugoms. Žinoma Jūsų patogumui, yra galimybė nustatyti ir automatiškus mokėjimus.
  • Daugiau info telefonu arba el.paštu :  klientai@namai.tv
 • Grąžinimo garantija
  Įsigijus bet kurį „TV“ paketą su priedėliu,pinigų grąžinimo garantija yra 10 dienų nuo pirmo jusu prisijungimo prie namai.tv (pradėjimas naudotis yra nustatomas pagal pirmą prisijungimą prie namai.TV paslaugos naudojant priedėlį) visi be išimties vartotojai turi teisę grąžinti įrangą ir atgauti visus sumokėtus pinigus.   
  Kad grąžintume Jūsų sumokėtus pinigus, priežastis, kodėl grąžinate neturi jokios reikšmės, tačiau yra kelios sąlygos kurios turi būti pilnai išpildytos:
  • Priedėlis turi būti veikiantis, neturi matytis jokių kosmetinių pažeidimų.
  • Priedėlis turi būti grąžintas supakuotas originalioje pakuotėje.
  • Grąžinamas Startinis Paketas turi būti pilnai sukomplektuotas: priedėlis, SCART/HDMI laidas, nuotolinis pultas, tinklo kabelis.
  • Klientas prisiima pilną atskomybę dėl sėkmingo paketo transportavimo iki mūsų, įskaitant ir transportavimo ar susijusių kaštų padengimą.


  Įsigijus bet kurį „Internetinė TV“ paketą,pinigai NEGRĄŽINAMI !!! ,kadangi kiekvienas naujai prisijungęs klientas turi galimybę paslaugos kokybę išbandyti nemokamai.Bet kurio „Internetinė TV“ paketo įsigijimas,laikomas sutikimu su mūsų paslaugos kokybe,tad tolimesnės pretenzijos nebus priimamos.

  Daugiau info telefonu arba el.paštu : klientai@namai.tv, arba nurodytais telefonais darbo metu

 • Nuotolinio valdymo pultas ir jo funkcijų aprašymas
 • Kaip žiūrėti per Smart TV, Android ir tt…
  Daugiau info rasite čia : https://siptv.eu/howto/    arba telefonu, bei el.paštu : klientai@namai.tv
 • Ar pąslaugą įdiegti gali tik „namai.TV“ specialistas ?
  Jei norite įsirengti namai.TV specialisto vizitas nera būtinas, paslaugą galite įsidiegti ir patys. Reikalingą įrangą atsiųsiume per kurjerius arba galėsite atsiimti artimiausiame namai.TV atsovų biure.Daugiau info telefonu arba el.paštu : klientai@namai.tv
 • TVIP priedelio valdymo instrukcija
 • Kada pinigai grąžinami,o kada ne ?
  Įsigijus bet kurį „TV“ paketą su priedėliu,pinigų grąžinimo garantija yra 10 dienų nuo pirmo jūsų pasijungimo.Įsigijus bet kurį „Internetinė TV“ paketą,pinigai NEGRAZINAMI !!! ,kadangi kiekvienas naujai prisijungęs klientas turi galimybę paslaugos kokybę išbandyti nemokamai.Bet kurio „Internetinė TV“ paketo įsigijimas,laikomas sutikimu su mūsų paslaugos kokybe,tad tolimesnės pretenzijos nebus priimamos.
 • Koks yra apsaugos PIN kodas? (Reikalingas norint žiūrėti kanalus suaugusiems)
  Standartinis apsaugos kodas yra 0000 (keturi nuliai). Kodą galite pasikeisti prisijungę prie savo paskyros ir pasirinkę „Pakeisti pin kodą“.
  Jei pamiršote savo pin kodą, bet kada galite jį atstatyti pin kodo keitimo formoje spustelėję „Pamiršai? Spausk čia ir gauk naują kodą“. Elektroniniu paštu gausite automatiškai sugeneruotą naują keturių skaitmenų kodą.
Nuo
Tv kanalų 300+
Lietuviškų kanalų 35+
Dienų archyvas (populiariausiems kanalams) 14
Dienų pinigų grąžinimo garantija (negalioja WebTV) 10